VO

Subsidie Opleidingsschool in jaarverslaggeving onderwijs

Aspirant-opleidingsscholen en erkende opleidingsscholen leggen in de jaarverslaggeving de subsidie die zij van OCW ontvangen vast. Wat is daar nu wel en niet nodig? DUS-I licht toe op welke regeling dit is gebaseerd.

Alle bedragen die de aspirant-opleidingsscholen krijgen (voor vo vier jaar) moeten in de jaarverslaggeving worden opgenomen. Omdat het een subsidie betreft gebeurt dit in model G. Zie tevens artikel 16 van de regeling. De financiƫle personen binnen een school of de accountants weten er meer van, omdat scholen diverse subsidies ontvangen die allemaal in model G verantwoord moeten worden.

Gerelateerde berichten